JUKA

JUKA je evropský výrobce s tradicí více než 20 let v oboru, konkrétně z Polska, se zaměřením na průmyslové chlazení.

Značka se specializuje především na chladicí zařízení a nábytek pro gastronomii a obchod.

JUKA

 

JUKA – specialista na vybavení gastro provozoven

V naší nabídce najdete od této značky pestrou paletu gastro zařízení, jako jsou nejrůznější vitríny – chladicí, neutrální, teplé, s agregátem i bez, přístěnné, cukrářské, obslužné aj. Dále rohy, pulty a distributory zmrzliny.

Všechny pultové chladicí vitríny Juka mají nerezový úložný prostor a odtávací tyč pod výparníkem již v základní ceně. Cukrářské vitríny odlišuje od konkurence nerezová výstavní plocha a regulátor vlhkosti ve standardním provedení.

Výrobce je schopen vyhotovit vitríny v jakékoliv barvě z palety RAL nebo v dřevěném opláštění, takže sestavit si vlastní set pro provozovnu není problém. Další možností je dodat určité druhy vitrín bez opláštění, např. u typů Carmella, Bellissima a Vienna.

JUKA má speciální vypěňovací stroje, které pod vysokým tlakem plní korpus a bočnice vitrín. Díky těmto technologiím jsou vitríny dobře izolované a tím méně energeticky náročné.

 


 

youtube_Nosreti_maly     Pro snadnější sestavení našich prodejních vitrín jsme pro Vás natočili několik videonávodů, ve kterých uvidíte montáž, ovládání a údržbu vitrín značky JUKA.

Přečtěte si celý článek o montáži vitrín JUKA na našem blogu!

 

1. Chladicí obslužná vitrína JUKA Modena a Hawanavideonávod zde

2. Cukrářská vitrína JUKA Carmellavideonávod zde

3. Přístěnná chladicí vitrína JUKA Martinivideonávod zde

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač