Značky

NOSRETI velkoobchod s.r.o. je distributorem pouze vybraných značek. Jsme si vědomi toho, že není každé zboží stejně kvalitní, a tak si pečlivě vybíráme, s kým spolupracujeme.

Našim cílem je dodat zákazníkovi kvalitní výrobek za přívětivou cenu. Dbáme na to, abychom měli v nabídce rozmanitý sortimet, proto necílíme pouze na vlastní značku NORDline.

 

NORDline

NORDline je česká značka, která se vyznačuje prvotřídní kvalitou a moderním designem. Zaměřuje se na chladicí a mrazicí techniku, gastro zařízení a na vytápění a klimatizace.

NORDline

 

 

JUKA

JUKA je značka, která má v oboru dlouholetou tradici. Zaměřuje se především na vybavení gastro provozoven jako jsou vitríny a pulty, a to nejrůznějších rozměrů, vlastností a barevného provedení.

JUKA

 

 

VESTFROST

O firmě VESTFROST se říká, že jde o severský skvost. Své kořeny má totiž na severu Evropy a svými výrobky si za dobu svého působení získala sympatie mnoha distributorů i koncových zákazníků.

VESTFROST

 

 

Zoin

Zoin je italská značka, která se těší velké oblíbenosti v celé Evropě. Je to díky elegantnímu italskému designu, kvalitnímu zpracování a dlouholeté praxi v oblasti průmyslového chlazení.

Zoin

 

 

Tefcold

Značka Tefcold pochází z Dánska, odkud se postupem času rozšířila do celé Evropy. Jejím zaměřením jsou chladicí a mrazicí výrobky především do gastro provozoven. Zákazníci jsou díky jejich vysoké kvalitě dlouhodobě spokojeni.

 

 

Polair

Stavebnicové boxy, chladicí a mrazicí skříně, i blokové jednotky značky Polair jsou spolehlivá a zákazníci si je velmi chválí. Vše je pečlivě navrženo i vyrobeno, takže dlouhá životnost i vysoký chladicí či mrazicí výkon je samozřejmostí.

Polair

 

 

Scotsman

Scotsman je značka, která se věnuje hlavně výrobníkům a zásobníkům ledu. Naše nabídka zahrnuje zařízení, která vyrobí ledovou tříšť i led různých tvarů a velikostí. Do světa tato značka vypustila k dnešnímu dni více než milion zařízení.

Scotsman

 

 

Byfal

Byfal je přední polský výrobce mrazicích zařízení s dlouholetou tradicí. Mrazničky jsou velmi oblíbené obzvláště díky dlouhé životnosti, designu s citem pro detail a příznivé ceně.

Byfal

 

 

ES SYSTEM K

ES SYSTEM K je značka, která vyrábí produkty pro supermarkety a hypermarkety, malé obchody, benzínové pumpy, zmrzlinárny či kavárny z vysoce kvalitních materiálů a v elegantním designu.

ES SYSTEM K

 

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač