Klimatizace

Venkovní jednotky (SUV)

Vnější jednotka SUV multisplit klimatizace NORDlineVenkovní jednotky NORDline multisplit jsou vysoce výkonné a přitom velmi málo hlučné. DC invertor zajišťuje vysokou efektivitu kompresoru a díky ekologickému chladivu R410A nedochází k zatížení životního prostředí.

Na 1 venkovní jednotku možnost připojení až 5 vnitřních jednotek – výhoda ve větších objektech, kde se tak snižuje počet venkovních jednotek, které jsou potřeba k instalaci klimatizace.

V nabídce máme 5 modelů venkovních jednotek o výkonu 5,2 až 12,1 kW.

NORDline klimatizace multisplit DC invertor napojení několika vnitřních jednotek na jednu vnější

Funkce venkovních jednotek

Venkovní jednotka multisplitových klimatizací obsahuje kompresor, kondenzátor a ventilátor. Teplý vzduch je z místností veden přes vnitřní jednotky právě do jednotky venkovní, kde dochází k předání tepelné energie do okolního (venkovního) prostředí.

Venkovní jednotku je možné instalovat na fasádu domu, na střechu či na balkon (viz ukázky realizací).

Funkce odpovídají stejně jako u vnitřních jednotek klimatizací multisplit nejmodernějším standardům. Přece jen jde o propojený systém klimatizačních jednotek.

Klimatizace nORDline multisplit venkovní jednotky SUV funkce

 

⌊↓ Parametry jednotek SUV v PDF

SUV na e-shopu


  youtube_Nosreti_maly

Využijte naše krátká videa ke klimatizacím NORDline pro jejich prezentaci na Vašich webových stránkách a podpořte tak jejich prodej. Na našem youtube kanálu najdete i další videa, která se týkají našeho sortimentu.


blog icona

Přečtěte si náš článek na téma Klimatizace split a multisplit. Na našem blogu navíc najdete i další články týkající se našeho sortimentu, ať už jde o gastro zařízení, bílou techniku či vytápění a klimatizace.