Bílá technika

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. je v České republice výhradním dodavatelem bílé techniky značek NORDline a Vestfrost.

V nabídce naleznete kombinované chladničky, chladničky s výparníkem či bez a mrazničky šuplíkové i pultové. Na spokojenosti zákazníka nám opravdu záleží, takže máme ve výběru jen bílou techniku, které skutečně věříme.

Značky NORDline a Vestfrost jsou charakteristické vynikajícími technickými parametry a vysokou kvalitou provedení. Ledničky i mrazničky jsou díky tomu spolehlivé a mají dlouhou životnost.

Záruční i pozáruční servis je u nás samozřejmostí.

Chladničky

Chladničky

Chladničky prošly pečlivým testováním a my jsme pro Vás sestavili výběr těch nejlepších. Jsme si natolik jisti jejich kvalitou, že se u nás setkáte s nadstandardní záruční dobou.

Více
Mrazničky

Mrazničky

V nabídce najdete tiché a přitom výkonné mrazničky různých velikostí. Snažíme se, abyste si mohli vybrat ideální mrazničku, se kterou budete dlouho spokojeni.

Více
Kombinované chladničky

Kombinované chladničky

Kombinované chladničky obsahují chladicí i mrazicí sekci. Řešení dva v jednom je nejen oblíbenou, ale také praktickou variantou, jak uchovat potraviny co nejdéle čerstvé.

Více

Objednávejte přímo v e-shopu