Servis

Nosreti servis na bílou techniku, klimatizace, solární kolektory a tepelná čerpadla

Nadstandardní záruční i pozáruční servis je jedním ze stěžejních způsobů, jak pečovat o spokojenost obchodních partnerů i zákazníků.


Pro objednání záruční opravy můžete využít

SERVISNÍ FORMULÁŘ

 

Naše servisní středisko je připraveno kdykoliv poskytnout pomoc s řešením případného problému. Snažíme se vždy vyřídit vše co nejrychleji, s maximálním ohledem na efektivitu a minimálním zásahem do fungování vašeho provozu.

Provádíme zajištění povinných kontrol těsnosti zařízení, pro majitele a provozovatele chladicích zařízení naplněnými fluorovanými chladivy, které jim ukládá zákon 89 / 2017 o látkách, které poškozují ozonovou vrstvu a o fluorovaných skleníkových plynech.

Hustá síť servisních partnerů (v ČR momentálně 144 servisních míst), podrobná znalost sortimentu a technických parametrů, zkušenosti v oboru a vynikající dostupnost náhradních dílů je pro nás základ.

Jsme připraveni řešit Vaše požadavky bezodkladně kdekoli v republice, a to kvalifikovaně a podle Vašich časových možností. Vyhledejte si nejbližší servisní místo pomocí našeho seznamu a mapky v kontaktech.

Záruční opravy

Záruční opravy vyřizujeme co nejrychleji a s ohledem na Váš rozvrh.

Více

Pozáruční servis

Hustá síť servisních míst po celé ČR garantuje rychlé opravářské služby.

Více

Prodej náhradních dílů

Dbáme na to, aby k Vám potřebné náhradní díly dorazily co nejdříve.

Více

Montáž Ostrava

Na území severní Moravy provádíme také montáž našich výrobků.

Více

Najděte nejbližší servisní místo za pár vteřin