Reference

V naší firmě NOSRETI velkoobchod s.r.o. pečujeme o každého zákazníka a vážíme si jeho spokojenosti.

Na trhu fungujeme již více než 25 let a máme tak řadu stálých zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Za dobu naší činnosti jsme uvedli na trh spoustu vlastních produktů značky NORDline, které se pyšní vysokou kvalitou výroby a elegantním designem. Jsme také výhradními distributory předních specialistů na elektro zboží z Itálie, Dánska a Polska.

Jsme specialisté na gastro zařízení, bílou techniku, vytápění a klimatizace a navíc poskytujeme spolehlivý záruční a pozáruční servis.

Kompletní nabídku produktů najdete na našem e-shopu ABCelektrodum.cz.

Gastro zařízení do kaváren – Kantýna v Písku

Gastro zařízení do kaváren – Kantýna v Písku

Specializujeme se na vybavení do kaváren, cukráren, jídelen, restaurací. Jsme také výhradními dovozci značky JUKA, která vyrábí prvotřídní samoobslužné i obslužné vitríny. Není pro nás žádný problém vytvořit sestavy z vitrín, rohů i pultů přesně na míru zákazníkovi.

Vitríny JUKA  v Kantýně v Písku

Do Kantýny v Písku jsme dodali několik chladicích vitrín JUKA Vienna. Tuto vitrínu máme k dispozici v chladicím, neutrálním i vyhřívaném provedení. Nerezové provedení, možnosti 3 šířek (60, 90, 120) a oblé čelní sklo z ní dělají oblíbenou vitrínu do nejrůznějších gastro provozů.

Kompletní vybavení prodejny na klíč – Stará HuťKompletní vybavení prodejny na klíč – Stará HuťKompletní vybavení prodejny na klíč – Stará HuťKompletní vybavení prodejny na klíč – Stará Huť

Kompletní vybavení prodejny na klíč – Stará Huť

Jsme rádi, že jsme se mohli podílet na rekonstrukci Potravin Koruna ve Staré Huti. Nové prostory si žádaly i nové vybavení, a to je přesně naše parketa. Navrhli jsme nejoptimálnější řešení pro vystavení zboží a vše nejprve připravili ve formě 3D modelu.

Chladicí vitríny, mrazicí boxy, pulty, regály, pokladny…

Snažíme se zákazníkovi vždy vyjít vstříc a nabídnout řešení šité na míru jeho potřebám. Do prodejny jsme dodali veškeré výstavní vybavení a gastro zařízení, jako jsou regály a stojany včetně polic či háčků, cenovkových lišt, konzolí i opěr.  Nechyběly ani chladicí obslužné vitríny (JUKA Modena), chladicí přístěnné vitríny (JUKA Praga 385/80) ani pultové mrazničky s proskleným víkem (ARO 700).

Vybavení cukrárny na klíč – DomažliceVybavení cukrárny na klíč – DomažliceVybavení cukrárny na klíč – DomažliceVybavení cukrárny na klíč – Domažlice

Vybavení cukrárny na klíč – Domažlice

V Domažlicích jsme vybavili Cukrárnu pod Věží našimi produkty. Vybavení prodejen na klíč je naše doplňková služba. Nejprve projektujeme (3D modelování) a následně realizujeme zrod nových gastronomických míst či jejich obrození.

Proměna cukrárny včetně 3D vizualizace

Navrhli jsme nejvhodnější chladicí řešení na míru a postarali se o to, aby bylo vše podle představ paní majitelky. Do cukrárny jsme dodali naše cukrářské chladicí vitríny JUKA Rafaello 90 a Rafaello 200, chladicí skříň s plnými dveřmi NORDline UR 600 a chladicí cukrářskou vitrínu  NORDline RT 400L-2.

Díky 3D vizualizaci si mohla majitelka cukrárny udělat představu o tom, jak bude interiér vypadat. Bylo možné pohodlně doladit barevnost i umístění vitrín a skříní ještě před samotnou instalací.

Vybavení pro laboratoře a zdravotnictví

Vybavení pro laboratoře a zdravotnictví

V září roku 2016 jsme dodali speciální certifikovanou chladicí skříň pro úschovu krve a krevních derivátů do Laboratoří AGEL a.s. v Novém Jičíně. Šlo o chladicí skříň BBR 290 značky VESTFROST, která dokáže spolehlivě udržet konstantní teplotu v celé skříni a uskladnit až 160 sáčků s krví.

Pro moderní medicínu moderní vybavení

Aby mohla být chladicí skříň využívána pro laboratoře a zdravotnictví, musí dosahovat těch nejvyšších kvalit. VESTFROST BBR 290 je certifikované chladicí zařízení pro potřeby krevních bank.

Cukrárna a bistro Ostrava – chladicí vitríny LimicolaCukrárna a bistro Ostrava – chladicí vitríny LimicolaCukrárna a bistro Ostrava – chladicí vitríny LimicolaCukrárna a bistro Ostrava – chladicí vitríny Limicola

Cukrárna a bistro Ostrava – chladicí vitríny Limicola

Vyhlášenou ostravskou cukrárnu jsme měli čest vybavit luxusními vitrínami, chladicím boxem a dalším zařízením. Díky velkému množství produktů v naší nabídce si zákazník mohl vybrat vše na míru. Poskytnout vybavení s konkrétními rozměry, barvou a vlastnostmi pro nás nebyl problém.

Co si u nás zákazník vybral za chladicí vybavení?

Vynikající dorty, dezerty, záviny i makronky jsou vystaveny ve vitrínách Limicola. Distributor zmrzliny Limosa pak uchovává a nabízí lahodnou domácí zmrzlinu. Do zázemí prodejny jsme také dodávali chladicí přístěnnou vitrínu JUKA Ryga ve verzi DP s posuvnými dveřmi. Suroviny jsou uloženy ve stavebnicovém chladicím boxu Polair KXH, který se vyznačuje jednoduchou a rychlou montáží.