O společnosti

NOSRETI velkoobchod s.r.o. je česká společnost, která zaujímá stabilní postavení na trhu. Specializací společnosti je velkoobchodní prodej gastro vybavení, bílého zboží a zařízení pro vytápění.

Sidlo NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Společně s kvalitou a výhodnou cenou nabízeného zboží je stěžejním přínosem také bezkonkurenční záruční i pozáruční servis, dostupnost servisních míst i partnerů a náhradních dílů.

Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky NORDline, jsme ovšem také výhradními distributory předních evropských značek elektro zboží, jako jsou například dánský Vestfrost a Tefcold, JUKA a Byfal z Polska, nebo Zoin z Itálie.

K orientaci v technických parametrech, designu, výběru i nákupu slouží náš e-shop ABCelektrodum.cz, kde najdete kompletní nabídku našich produktů.

Propracovaný systém logistiky a strategické fungování skladů zajišťuje extrémně rychlou expedici i dodávku objednaného zboží.

Prostřednictvím širokého obchodního zastoupení informujeme všechny naše partnery o novinkách na trhu, nových technologiích a produktech. Zároveň ale umíme pracovat i s opačným tokem informací. Nabídku produktů NOSRETI velkoobchod s.r.o. neustále přizpůsobujeme reálným nárokům oboru a požadavkům stávajících i potenciálních klientů.

Pokud Vás naše firma zaujala a rádi byste s námi spolupracovali, kontaktujte nás.

Něco málo z historie NOSRETI

Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o. je součástí skupiny NOSRETI Group, která sdružuje firmy různých zaměření, ale jednoho cíle. Poskytovat své zboží a služby maximálně profesionálně, s důrazem na nadstandardní vztahy se zákazníky i obchodními partnery a kvalitní servis. Nedivte se, pokud se Vám vybaví v souvislosti se jménem Nosreti i jiné výrobky, než které byly výše zmíněny.

Tradice a profesionální zkušenosti především na poli chladicí a mrazicí techniky společnosti sahají až k roku 1990, kdy pan Jaroslav Nosräti začal podnikat v oblasti servisu a prodeje chladniček a mrazniček.

Pole působnosti o pár let později rozšířil kapitálovým vstupem do akciové společnosti ČSAD SPECIALTRANSPORT OSTRAVA, a.s., špičky v přepravě největších a nejtěžších nákladů v ČR. V roce 2000 vložil pan Jaroslav Nosräti svou firmu do této akciové společnosti, ve které se spojily obě hlavní činnosti a změnil se i název této společnosti na NOSRETI a.s.

V roce 2009 vznikla odštěpením hospodářské správy z NOSRETI a.s. společnost NOSRETI reality a.s., které spravuje nemovitý majetek. Ten je dnes využíván více než devadesáti nájemci a firma svou činnost stále rozšiřuje dalšími investicemi.

Za zmínku jistě stojí také Vinařství Nosreti s.r.o. v obci Zaječí na Jižní Moravě, které se zabývá výrobou přívlastkových vín, ve vlastnictví má 20 ha vinic a penzion s rozsáhlým zázemím a prostorem pro volnočasové zážitkové aktivity.

V roce 2015 došlo za účelem zefektivnění a dalšího rozvoje obou základních činností firmy NOSRETI a.s., kterými bylo poskytování služeb v oblasti dopravy těžkých a nadrozměrných nákladů (divize Specialtransport) a prodej a servis chladicí techniky, gastrotechniky a tepelných čerpadel (divize Velkoobchod), k rozdělení firmy, když divize Velkoobchod byla vložena do nově vzniklé společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o.

 

Kontaktujte nás

cellphone
+420 595 696 615

 

Přejete si odebírat novinky velkoobchodu?