O nás

Budova NOSRETI velkoobchod
Tým NOSRETI velkoobchod

TEFCOLD CZ & SK

 

NOSRETI velkoobchod

Současnost

Jsme dodavatelé chladicí, mrazicí a vytápěcí techniky s více než 30 lety zkušeností na českém a slovenském trhu. Naší specializací je velkoobchodní prodej a servis gastro vybavení, tepelných čerpadel a klimatizací, v neposlední řadě také zařízení pro zdravotnictví a laboratoře.

Vážíme si našich obchodních partnerů a snažíme se mít v portfoliu vždy komplexní nabídku spolehlivých produktů, poskytovat odborné poradenství a zajistit plnohodnotný servis.

Svým zákazníkům nabízíme řadu produktů vlastní obchodní značky TEFCOLD a NORDline, zároveň jsme výhradními distributory předních evropských značek - Vestfrost, JUKA, Zoin, Byfal a mnoha dalších.

Historie

Tradice a profesionální zkušenosti především na poli chladicí a mrazicí techniky společnosti sahají až k roku 1990, kdy pan Jaroslav Nosräti začal podnikat v oblasti servisu a prodeje chladniček a mrazniček.

Ke dni 1. srpna 2020 se společnosti TEFCOLD CZ s.r.o. a TEFCOLD SK s.r.o. staly členem dánské skupiny TEFCOLD Group, která uzavřela dohodu o jejich převzetí s majitelem společnosti.

Skupina TEFCOLD Group

Rodinná firma TEFCOLD byla založena v dánském městě Viborg v roce 1987 Torbenem a Fredem Christensenem.

Členy skupiny TEFCOLD Group jsou společnosti TEFCOLD A/S se sídlem ve Viborgu v Dánsku, které skýtá předváděcí prostor, sklad o rozloze 12000 m2, zkušební laboratoř, zařízení pro značkování a centrum náhradních dílů, dále společnost Interlevin Refrigeration Ltd se sídlem v Castle Donington ve Velké Británii, které pojímá 9000 m2 skladů, testovací zařízení, centrum značky a náhradních dílů a rozsáhlý showroom. Posledním členem skupiny je společnost TEFCOLD CZ s.r.o se sídlem v Ostravě v České republice, kde najdete sklad s plochou přes 4000 m2, servisní centrum s prodejem náhradních dílů či nový showroom a společnost TEFCOLD SK s.r.o. v Bratislavě na Slovensku.

Skupina TEFCOLD Group má více než 100 zaměstnanců v 5 zemích a prodává více než 150 000 jednotek prostřednictvím 3 evropských skladů a přímo z továren.

 

Jdeme na to ekologicky

Snažíme se chránit životní prostředí a vzhledem k tomu, že jsme si vědomi náročnosti ekologické likvidace námi dodávaného zboží, rozhodli jsme se v České republice pro spolupráci s organizací ASEKOL.  Organizace ASEKOL hospodaří neziskově, zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač