Novinky

V novinkách najdete vždy nejnovější informace, které se týkají NOSRETI velkoobchodu s.r.o.

Technologický pokrok je nezadržitelný, a tak je pro nás nesmírně důležité doplňovat do nabídky nové zboží. Vždy Vás budeme informovat o tom, co nového jsme zařadili do našeho sortimentu.

22/7
2019

Klimatizace NORDline – vhodné pro astmatiky i alergiky

Klimatizace NORDline jsou vhodné pro astmatiky, alergiky, lidi s dýchacími obtížemi, s depresemi. Díky zdravotnímu filtru „Cold Plasma Ion Generator“ je využití klimatizace NORDline zdraví prospěšné a vhodné pro chlazení i přitápění v místnostech, kde přebývají lidé se zdravotními obtížemi.

Přečíst

9/7
2019

Značka NORDline opět na Colours of Ostrava

Každoročně sponzorujeme Colours of Ostrava a propůjčujeme chladicí a mrazicí zařízení značky NORDline do gastrozóny, do kempu i do zákulisí na štáb pro potřeby organizátorů. I v letošním roce si stojíme za tím, že jsme silným partnerem jak v oblasti podnikání, tak i v podpoře významných kulturních akcí.

Přečíst

27/6
2019

Solární kolektory NORDline – energie ze slunce

Léto je v plném proudu a jistě i Vy pociťujete na vlastní kůži sílu sluneční energie. Díky nízkým pořizovacím nákladům oproti fotovoltaickým panelům roste obliba solárních kolektorů NORDline v rodinné i podnikatelské sféře.

Přečíst

27/5
2019

Nové vinotéky, dávkovače vína a další nápojový sortiment

Momentálně máme v nabídce 12 modelů vinoték značek NORDline a Vestfrost, které prošly pečlivým výběrem a do kterých jsme vložili naši důvěru. Kromě vinoték najdete v našem katalogu také dávkovače vína značky NORDline.

Přečíst

15/5
2019

Nové firemní video

S radostí Vám představujeme naše nové firemní video, ve kterém můžete v necelých 2 minutách spatřit průřez naším sortimentem a poskytovanými službami.

Přečíst