Videonávody – montáže vitrín JUKA

Videonávody – montáže vitrín JUKA
14. 2. 2017

Zápasíte s tištěnými manuály? 

Zdálo se Vám někdy, že po sestavení a utáhnutí šroubů nelícovaly zcela správně části vitríny?

Chcete postup montáže nejprve vidět, než se do něj sami pustíte?

Pokud jste převážně na výše uvedené otázky odpověděli ANO, pak jistě oceníte naše nové video-návody na našem Youtube kanálu NOSRETI velkoobchodu s.r.o.

 

YouTube NOSRETI velkoobchod s.r.o.

 

První 3 videonávody už jsou na Youtube

Natočili jsme první 3 videonávody, které ukazují, jak postupovat při montáži vitrín JUKA. Každé video také zahrnuje zkrácený návod na údržbu těchto vitrín a návod na jejich ovládání.

Pokud se Vám bude zdát, že jsme se ve video-manuálech příliš věnovali oblasti ovládání, údržby nebo nějaké jiné části, je to možné. Strukturu jednotlivých návodů jsme totiž navrhovali s ohledem na časté chyby a omyly při montáži těchto vitrín. Na téma zaneseného kondenzátoru a zvyšující se hlučnosti vitrín jsme dokonce před několika měsíci publikovali na našem blogu celý článek, který najdete zde.

Při sledování videa si prosím zapněte zvuk!

K obrazu je namluven komentář, který je obzvláště v některých místech vysoce důležitý!

 


 

JUKA Hawana / Modena

Chladicí obslužné vitríny JUKA Hawana a JUKA Modena jsou si dosti podobné, proto jsme návody na jejich montáž sloučili do jednoho videa.

Dokonce i jejich ovládání pracuje na obdobném principu a nároky na údržbu jsou shodné. Obě dvě mají nespornou výhodu v tom, že se dostanou i přes úzké dveře, jak popisujeme v návodu.

Na našem e-shopu je můžete pořídit ve statické i ventilované verzi, s agregátem i bez něj. Jsou velice oblíbené a k dostání v různých verzích (na ryby, na maso apod.) a v různých barvách.

 

 


 

JUKA Carmella

U cukrářské vitríny JUKA Carmella je postup na sestavení dosti podobný jako u předchozích Hawany a Modeny. U cukrářských vitrín ale bývají nároky na údržbu poněkud jiné a oproti Hawaně nebo Modeně mají navíc i police.

Může se zdát, že na umístění polic do vitríny nemůže být nic složitého. Bohužel ale díky našim servisním zkušenostem víme, že i tady jde leccos pokazit.

 

Nejednou jsme byli svědky toho, že někdo – říkejme mu třeba “pan Šikovný” – nevěnoval pozornost rozměrům jednotlivých polic a jejich pozicím ve vitríně. Pan Šikovný umístil police “halabala”, a některé byly tím pádem velmi blízko předního nebo zadního skla, čtvercová skla položil ve spodní části vitríny dokonce i na ventilační průduchy.

Nebyla tedy zachována mezera mezi policemi a skly vitríny a ventilační průduch se ke své pracovní činnosti vůbec nedostal. Uvnitř vitríny tím pádem neproudil vzduch tak, jak měl. Odvětrávání ani odvlhčování zkrátka nefungovalo… Nepodceňujte proto prosím důležitost ventilačních mezer vně i uvnitř vitríny a dbejte i na pravidelnou údržbu.

 

 


 

JUKA Martini

Vitrínu JUKA Martini jsme zvolili jako zástupce přístěnných vitrín JUKA. Můžete tedy počítat s tím, že se jiné přístěnné vitríny JUKA sestavují podobně.

Tento videomanuál jsme točili jako poslední ze série, v pozdních hodinách, proto Vás prosíme o shovívavost ke světelným podmínkám.

 

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač