Klimatizace – skvělý dárek pod stromeček

Klimatizace – skvělý dárek pod stromeček
15. 11. 2019

Přemýšlíte, co pořídit na Vánoce pod stromeček rodičům nebo tchánovi, tchýni? Kosmetiky a ponožek zajisté není nikdy dost, ale velkou radost můžete udělat i v případě, že sáhnete po moderní technologii.

Nadělte klimatizaci NORDline pod stromeček sobě nebo svým blízkým

Jistě to sami znáte. Vánoce se rychle blíží a Vy si říkáte, že je tady ta obtížná předvánoční doba, kdy musíte vymyslet, jaké dárky pořídíte. Obzvláště u rodičů to bývá tvrdý oříšek, protože dárek by měl být přece jen hodnotný a kreativní. Jenže právě tito milovaní nám často opakují, že nic nepotřebují. Dle jejich slov už všechno mají nebo nic nechtějí, no a to je potom opravdu těžké každý rok něco vymýšlet.

Jen málo z nás se může pochlubit rodinnými příslušníky, kteří si umí říct, jaký chtějí dárek. Nadělte letos technologii – z tepelné pohody po celý rok budou mít vaši blízcí určitě radost!

 

Klimatizace NORDline chladí i topí

Klimatizace NORDline - chlazení i topeníZřejmě většina z nás má klimatizaci spojenou s létem a horkými dny, ve kterých nám toto zařízení příjemně ochladí místnost, ať už je to v práci, na dovolené v hotelu, v restauraci nebo doma. Věděli jste ale, že klimatizace NORDline umí také přitápět? No ano, je to tak. V létě klimatizace NORDline efektivně chladí, v chladných dnech při venkovní teplotě až -15 °C umí fungovat také v režimu topení. Když vezmete v úvahu, že léta jsou v České republice stále více horká a zimy čím dál tím mírnější, pokud nebdlíte na horách, pak Vám klimatizace NORDline může přitápět na jaře , na podzim i v zimě.


Klimatizace NORDline je vhodná i do bytu

Celý set klimatizace NORDline tvoří vnitřní jednotka (nástěnná nebo stropní), která je uvnitř místnosti, a k ní je zapotřebí ještě jednotka venkovní, která funguje stejně jako tepelné čerpadlo. Tato venkovní jednotka je umístěna v blízkosti domu či stavby, může být instalována také na fasádu domu nebo na střechu.

Mohlo by se Vám líbit

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač