Blog

Vítejte na našem Blogu!

Čas od času se i my v NOSRETI odhodláme sepsat nějaký ten článek pro naše partnery a zákazníky. V této sekci jsme pro články vyhradili speciální místo a budeme se snažit, abyste nalezli odpovědi na často kladené dotazy, případně si rozšířili obzory.

Pokud máte vlastní nápad na téma článku, chtěli byste se dozvědět něco konkrétního, napiště nám. Naši specialisté se postarají o odpovědi.

Jak vytopit chatu, chalupu, dílnu, garáž nebo zimní zahradu aby zdi nebyly plesnivé a místnosti vymrzlé?

Trápí Vás vysoká vlhkost a zima na místech, kde chcete trávit svůj čas jen občas nebo v nepravidelných intervalech? Vznik plísní na stěnách domu nebo bytu je naprosto běžnou záležitostí, kterou řeší mnoho lidí… Máme pro Vás pár rad, jak s plísní vypořádat.

Přečíst

Klimatizace – skvělý dárek pod stromeček

Přemýšlíte, co pořídit na Vánoce pod stromeček rodičům nebo tchánovi, tchýni? Kosmetiky a ponožek zajisté není nikdy dost, ale velkou radost můžete udělat i v případě, že sáhnete po moderní technologii.

Přečíst

Jak vybrat chladicí skříň na víno – vinotéku

Rady a tipy, jak a proč si vybrat tu nejlepší vinotéku pro Vás i Vaše víno.

Přečíst

Klimatizace split a multisplit

Klimatizace jsou stále oblíbenější nejen díky své funkci chlazení, ale také díky tomu, že umí i topit! Oproti topení tuhými palivy má tento způsob vytápění spoustu výhod.

Přečíst

Videonávody – montáže vitrín JUKA

Natočili jsme první 3 videonávody, které ukazují, jak postupovat při montáži vitrín JUKA. Každé video také zahrnuje zkrácený návod na údržbu těchto vitrín a návod na jejich ovládání.

Přečíst

12