Značka NORDline v Kostelci nad Orlicí

Na podzim můžete naše zařízení spatřit na řadě veletrhů a výstav, se značkou NORDline se podíváme v listopadu do Kostelce nad Orlicí, kde budeme prezentovat naše klimatizace a tepelná čerpadla NORDline.
 

KOSTELEC_nad_orlici_vystava_chladici_a_klimatizacni_technika_paticka


Tuto prodejní výstavu pořádá pro odbornou veřejnost SZeŠ a SOU CHKT Kostelec nad Orlicí, Komenského 873 a Svaz chladicí a klimatizační techniky Praha.

Akce proběhne 7. listopadu 2019 a jedná se o prodejní výstavu nářadí a přístrojů pro servisní a montážní činnost chladicí a klimatizační techniky. Součástí výstavy budou také odborné semináře pro servisní mechaniky CHKT zařízení.

V rámci naší expozice se můžete seznámit s našimi tepelnými čerpadly a klimatizacemi NORDline, dozvíte se důležité informace o dotacích na naše zařízení a můžete se také obrátit na odborníky se svými dotazy. Abychom Vám konzultaci na našem stánku co nejvíce zpříjemnili, rozhodli jsme se udělat malý krůček stranou a prezentovat také námi dodávaný dávkovač vína NORDline a spolu s ním Vás seznámit s našim vínem z Vinařství Nosreti.

Věděli jste, že jsou klimatizace NORDline vhodné pro astmatiky a alergiky? Přečtete si více informací Klimatizace NORDline jsou vhodné pro astmatiky, alergiky, lidi s dýchacími obtížemi, s depresemi…

 

Zastavte se za námi do Kostelce, rádi Vás s našimi zařízeními důkladně seznámíme.

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač