Značka NORDline opět na Colours of Ostrava

Je o nás známo, že se zajímáme o kulturu, a jelikož je základna naší firmy NOSRETI velkoobchod s.r.o. v Ostravě, největší multižánrový festival Colours of Ostrava nemůže zůstat bez povšimnutí.
 

NORDline na Colours of OstravaKaždoročně sponzorujeme Colours of Ostrava a propůjčujeme chladicí a mrazicí zařízení značky NORDline do gastrozóny, do kempu i do zákulisí na štáb pro potřeby organizátorů. I v letošním roce si stojíme za tím, že jsme silným partnerem jak v oblasti podnikání, tak i v podpoře významných kulturních akcí.

Festival Colours of Ostrava se stal bezpochyby jednou z nejvýznamnějších událostí ostravské scény a láká do Ostravy Vítkovic hudební nadšence z celé Evropy. Rádi bychom pozvali Vás, naše obchodní partnery, aby se za námi ve dnech festivalu zastavili do kanceláře nebo do našeho showroomu. Rádi Vás uvítáme dobrou kávou či sklenicí osvěžujícího nápoje a potřeseme pravicí. Přece jen prostoru pro osobní setkání není v této hektické době příliš mnoho.
 

NORDline – spolehlivá značka chlazení a mrazení nejen do gastroprovozů

I v parných letních dnech zvládají zařízení NORDline bez problému spolehlivě fungovat. Do ostravské Dolních oblasti Vítkovic, kde se festival Colours of Ostrava ve dnech 17. – 20. 7. 2019 koná, letos dodáváme více než 20 našich chladniček NORDline. Vybrali jsme chladničky NORDline typu UR a to hned z několika důvodů.
 

NORDline UR – 5 potvrzení, že jsou tyto chladničky skvělé

  1. Stabilní konstrukce, jednoduchý design – právě kvůli těmto dvěma přednostem si i letos organizátoři vyžádali tento typ chladicích skříní. Plné dveře vydrží i větší mechanické opotřebení a lednice díky své váze a konstrukci stabilně stojí uvnitř i venku.
  2. I při vysoké okolní teplotě chladničky NORDline UR účinně chladí – hranice pro účinné chlazení je až +32 °C, což je v létě a obzvláště ve stanu nebo místnosti běžné
  3. Objem dle potřeb zákazníka – série UR je k dispozici v několika variantách UR 200 (78 l), UR 400 (265 l), UR 600 (476 l) – vnitřní prostor přizpůsoben standardní zelené přepravce GN 2/1. Lednice NORDline UR jsou také k dispozici s prosklenými dveřmi, v nerezovém provedení, se statickým i s ventilovaným chlazením, zkrátka najdete u nás model šitý na míru.
  4. Roštové police s vysokou nosností – běžná nosnost roštových polic u jiných chladniček a mrazniček je výrazně nižší, chladničky NORDline UR se pyšní nosností až 25 kg na polici.
  5. Zabezpečení zámkem – obsah je bezpečně uložen díky stabilní konstrukci chladicí skříně, ale také díky zámku, který bezpečně střeží obsah chladničky.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač