Výrobníky ledu Scotsman BarLine

Novinkou v našem sortimentu mrazicího zařízení jsou výrobníky kuželového ledu. Jde o řadu BarLine od firmy Scotsman, která se vyznačuje kvalitními materiály, výborným zpracováním a výhodnou cenou.

Výrobníky ledu Scotsman jsou osvědčenými a skvělými pomocníky do barů a restaurací. Hodí se všude tam, kde je potřeba mít k dispozici větší množství ledu a kde chcete mít po ruce skutečně krásně čistý led.

 

Výrobníky ledu – řada BarLine

Scotsman BarLine výrobníky kuželovitého ledu (Bistrot ice cubes)

Tato řada reaguje na současné požadavky zákazníků, kteří chtějí kvalitní zařízení ale za příznivou cenu. Oproti jiným modelům jsou totiž výrobníky ledu řady BarLine opravdu levnější, ale přesto vyrábějí led krásně čirý, tvrdý a lze jej bez obav využívat v profesionálních gastroprovozech.

V této řadě najdete výrobníky ledu chlazené vzduchem (AS) nebo vodou (WS), takže si můžete vybrat model odpovídající Vašemu gastroprovozu.

Tyto výrobníky mají zabudován systém rychlého odpadávání ledu, který zkracuje dobu pro odebírání ledu. Díky tomuto mechanismu máte led rychle k dispozici a nemusíte dlouho čekat, navíc se tím snižuje spotřeba energie zařízení.

 

Další funkce, kterými řada výrobníků ledu Scotsman BarLine disponuje:

  • regulátor nastavení citlivosti termostatu
  • čidlo naplněnosti zásobníku
  • snadné otevírání dveří
  • tlumení zvuků a otřesů při manipulaci s dvířky
  • jednoduché čištění

 

Kuželový led (bistrot cube ice)

Bistrot Ice - kuželový led Scotsman BarLine

Na trhu se setkáte s různými druhy ledu. Nejznámější je led kloboučkový (tvar náprstku – s dírou uvnitř), kostkový (ostřejší hrany), šupinkový, no a nesmíme zapomínat ani na ledovou tříšť. Každý druh najde své uplatnění  v závislosti na tom, jak rychle se roztápí, jak se vejde do používaných sklenic, co konkrétně chcete udržet v chladu.

Kuželový či kuželovitý led má poměrně atypický tvar. Jde o variantu, která je kombinací ledu kostkového a kloboučkového, protože jde o celistvý tvar (bez díry uvnitř) ale s oblými hranami. Kostky ledu bez ostrých hran jsou nejčastěji užívány k ochlazení nápujů, protože se dobře vejdou do sklenic a svým atypickým tvarem zabraňují “zavíčkování” formy. Průzračné ledové kostky tají čím dál více do tvaru připomínající kužel a přitom nijak výrazně neředí nápoje.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač