Vybavujeme prodejny i v období koronaviru

Nás Covid-19 jen tak nezastaví, ba naopak… Právě v tomto složitém období jsme našim zákazníkům nablízku více než kdy dřív a jsme přesvědčeni, že společně celou situaci zvládneme.

 

Vybavili jsme prodejnu v Cholticích

Jednota Pardubice v Cholticích už potřebovala obměnu chladicího a mrazicího vybavení, takže jsme se do toho společně pustili. V prodejně můžete dnes vidět výrobky ve vitrínách a mrazicích ostrovech, které dodáváme do všech koutů České a Slovenské republiky.
 

Kvalitní prosklené mrazničky na nanuky, maso, mražené potraviny NORDline UMD FR Mrazicí ostrovy NORDline UMD FR

Díky koronavirové nákaze roste poptávka po balených potravinách, lidé se zásobují, aby nemuseli navštěvovat prodejny potravin tak často a mrazáky jsou plné v nejedné domácnosti. Navíc se venku začíná oteplovat a každoročně zaznamenáváme nárůst prodeje mražených laskomin, jako jsou nanuky a zmrzliny. Sečteno – podtrženo, v prodejnách potravin jsou zapotřebí kvalitní prosklené mrazničky, což mrazicí ostrovy NORDline UMD FR a UMD FR CE bezesporu jsou.

 

Sestava obslužných vitrín MuscaDodavatel vitríny obslužné chladicí i vyhřívané teplé - Musca, vitríny do prodejen

Vitrína Musca je poslední dobou mezi našimi zákazníky velmi oblíbená, v sestavě vypadá velmi elegantně, vzadu schovává za dvířky praktický úložný prostor a je k dostání ve verzi chladicí nebo “HOT”, což je verze teplá.

Jako alternativu této vitríny nabízíme zákazníkům nově vitrínu Tucana 02, která je svým vzhledem i parametry velmi podobná, ale disponuje zvedacími skly s tlumiči.


Přístěnná vitrína JUKA York od NOSRETI - prezentace chlazených potravin v prodejnáchPřístěnná vitrína JUKA York

Náš bestseller jsou vitríny JUKA York, které máme v portfoliu otevřené nebo s dveřmi. Dveře pak mohou být buď křídlové nebo posuvné. V Jednotě Pardubice v Cholticích zvolili variantu otevřenou, která umožňuje zákazníkovi mít zboží doslova na dosah ruky. Varianty s dveřmi mají ale také své výhody, dveře dokáží uspořit až 45 % energie.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač