Tefcold Shallow & Twin - kombinované chladicí ostrovy

Skvělé řešení pro supermarkety, jednoty, potraviny, čerpací stanice aj.

Nově jsme zařadili do sortimentu skvělé chladicí a mrazicí zařízení značky Tefcold. Jedná se o kombinované ostrovy Shallow a Twin, kombinované provedení ostrovu nabízí dvě varianty - mrazicí nebo chladicí.

   

Obě série umožňují seskupit ostrovy do sestav, kdy je možné postavit do jejich čela ostrov s označením "HEAD", díky kterému působí sestava uceleně a zboží je zákazníkovi na dosah ruky. Obě série jsou si velmi podobné z hlediska vybavení a dostupného příslušenství. Ostrovy mají statické chlazení, 2 chladicí systémy, elektronický termostat, automatické odmrazování, nastavitelné nožky, LED osvětlení vnitřního prostoru a drátěný systém s přepážkami.

Na objednávku je možné také dokoupit cenovkové lišty a police nad ostrov.

Modely jsou dostupné i v antracitově šedém nebo v černém provedení. K dispozici jsou také čistě mrazicí verze, u kterých není možné přepínat mezi chladicí a mrazicí verzí.

 

Hlavní rozdíly mezi sériemi Shallow & Twin

Série Shallow je oproti sérii Twin prostornější, objemnější, uskladní více mražených či chlazených produktů a poutavě je vystaví, aby bylo přilákáno oko zákazníka.

Série Twin je naopak úspornější co se týče výstavní plochy, objemu i provozních nákladů. Je to perfektní volba pro menší provozovny, ve kterých se hůře pracuje s místem a se zaplněním podlahové plochy.

 

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač