Solární kolektory NORDline – energie ze slunce

Léto je v plném proudu a jistě i Vy pociťujete na vlastní kůži sílu sluneční energie. Díky nízkým pořizovacím nákladům oproti fotovoltaickým panelům roste obliba solárních kolektorů NORDline v rodinné i podnikatelské sféře.
 

Solární kolektory NORDline i pod mrakem spolehlivé a efektivní - energie za slunce, možnost získat dotaceSkvělá investice a možnost dotace

Investice do zařízení, které je schopno vytěžit na maximum sluneční energii, je skutečně zajímavá. Nejen, že jde v podstatě o teplo zdarma, jelikož slunce svítí každý den, ale pořizovací náklady na trubicový kolektor nejsou vysoké, jsou dokonce nižší než u solárních panelů.

Solární trubicový kolektor NORDline dokáže uspořit až 70 % nákladů domácnosti při využití k ohřevu TUV, až 35 % při vytápění. Návratnost investice je díky takto efektivnímu hospodaření s energií jistá do několika let.

Velkou výhodou je také možnost zažádat o dotace na pořízení solárního kolektoru NORDline v programu Nová zelená úsporám. Abychom Vám cestu k těmto dotacím co nejvíce usnadnili, máme vlastní obchodní referentku na dotace, na kterou se můžete obrátit (viz sekce KONTAKTY).

 

Maximální účinnost a dlouhá životnost solárního kolektoru NORDline

Kolektory NORDline reagují na sluneční svit, nikoliv na okolní teplotu, takže velmi účinně vstřebávají solární energii, i když je pod mrakem. Vysoce účinné jsou také v zimním období.

Díky poctivé konstrukci a preciznímu zpracování jde o technologii, která bude svému majiteli sloužit dlouhá léta. Solární kolektory jsou instalovány v exteriéru, takže nároky na opotřebení se v jednotlivých případech instalace liší. Můžete si však být jisti, že životnost solárních trubicových kolektorů NORDline je minimálně 15 let.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač