Proběhlo velké školení na tepelná čerpadla v Praze

Naše tepelná čerpadla, klimatizace a solární kolektory NORDline se starají o tepelnou pohodu v domácnostech i firmách, no a my se staráme o naše obchodní parnery, kteří tato zařízení prodávají a montují. V listopadu jsme proto uspořádali školení, na kterém byl podán precizní výklad o funkcích nového tepelného čerpadla i o způsobech jeho instalace.


Kvalitní školení v hlavním městě

Jen, co jsme rozeslali informaci, že chystáme školení na naše nové tepelné čerpadlo NORDline N8A, bylo zřejmé, že účast bude hojná. Na školení si v hlavní sezóně udělalo čas 60 firem a školicí sál se zaplnil téměř 100 účastníky z různých koutů České republiky. Školení proběhlo dne 13. 11. 2019 v prostorách hotelu Svornost v Praze.

Školení bylo určeno montážním a servisním partnerům z oboru chlazení a vytápění. Tepelná čerpadla ani klimatizace NORDline není možné prodávat, instalovat ani servisovat bez patřičné certifikace, která zaručuje, že byla firma řádně proškolena a je způsobilá k této činnosti. Jsme přesvědčeni o tom, že kvalifikovaná instalace a servis našich zařízení NORDline jen posílí důvěru zákazníků v tuto značku.


Novinka – tepelné čerpadlo s invertorem NORDline N8A

Školení tepelné čerpadlo NORDline N8A v PrazeHlavním obsahem školení bylo představení nového tepelného čerpadla, výkonové parametry, podmínky instalace, základy nastavení a ovládání tepelného čerpadla. Školení bylo velmi podrobné a hodně technické, což lze ostatně od školení na takto vyspělé technické zařízení očekávat.

Jednotku NORDline N8A jsme zařadili do sortimentu z důvodu velké poptávky po invertorové technologii, která dokáže snížit náklady na provoz až o 20 % oproti jednotkám s řízením ON/OFF. O toto tepelné čerpadlo je velký zájem ze strany koncových zákazníků i montážních firem.

 

NORDline a dotace na tepelná čerpadla

Školení tepelné čerpadlo NORDline N8A v PrazeNejčastěji kladený dotaz se týkal dotací a podmínek s nimi spojených. Protože jsou všechny naše jednotky zapsány do dotačních programů (Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace), staráme se také o vyřizování dotací, tuto službu nabízíme zcela zdarma. Mohou se tak na nás obrátit jednotlivci i firmy, na tuto administrativní práci máme vlastní odborníky, kteří dokáží ušetřit spoustu času i financí. Do dotačních programů jsou samozřejmě zapsána i nová tepelná čerpadla NORDline N8A, ke kterým se školení v Praze vztahovalo.

 

Rádi bychom za celý tým NOSRETI poděkovali všem účastníkům, že si na školení vyhradili drahocený čas a přijeli za námi. Stejný dík patří také našim specialistům, kteří celé školení připravili a vedli. Díky nim bylo školení na špičkové úrovni, což dokládají reakce a zpětná vazba účastníků.

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně námi dodávaného zboží, neváhejte se na nás obrátit. Rádi osvětlíme vše nejasné a budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu na naše produkty.

Naviděnou na dalším školení,

tým NOSRETI.

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač