Nové vinotéky, dávkovače vína a další nápojový sortiment

Ještě nedávno jsme měli v našem sortimentu pouze vinotéky, ale to se nyní mění! Kromě vinoték najdete v našem katalogu také dávkovače vína značky NORDline. Rozšířili jsme náš sortiment také o další chladicí zařízení, které souvisí s chlazením nápojů, jako jsou minibary NORDline BAR, minibary na sudy KEG nebo chladicí “párty” vany na plechovky nebo pet-lahve.

Kořeny p. Nosräti – majitele firem skupiny NOSRETI jsou spjaty s jižní Moravou a vinařskou obcí Zaječí, kde sídlí další z firem – Vinařství Nosreti s.r.o. Vztah k jižní Moravě a vínu, které tato oblast plodí, je znát z produkce vína Nosreti a odráží se také ve výběru dodávaných vinoték. Pro naše zákazníky vybíráme jen to nejlepší, a to i v cenově lehce dostupné kategorii zboží.
 

Vinotéky značky NORDline a Vestfrost

Momentálně máme v nabídce 12 modelů vinoték značek NORDline a Vestfrost, které prošly pečlivým výběrem a do kterých jsme vložili naši důvěru.

Jednotlivé modely jsou odlišené cenou i funkcemi. V naší nabídce najdete vinotéky malé (cenově nejdostupnější), které se skvěle hodí kromě barů a restauračních zařízení i do domácnosti milovníků vín. Nechybí samozřejmě vinotéky s velkou kapacitou ks lahví,  ty opravdu velké dokáží uskladnit až téměř 200 lahví vína.

prospekt Vinotéky a dávkovače vína NORDline a VestfrostAktuální prospekt na Vinotéky a dávkovače vína už můžete najít v PDF i na našich webových sránkách v sekci Katalog a produktové listy, náhled ve webovém prohlížeči se zobrazí také po kliknutí na náhledový obrázek vlevo.
 

6 malých vinoték za skvělou cenu do gastro provozu i do domácnosti pro milovníky vína

Cenově nejdostupnější jsou vinotéky NORDline WC 34, WC 52 a dvouzónová WC 54  dual. I přes nízkou cenu je zpracování kvalitní, vnitřní prostor v kamené černi a kouřová skla dvířek dodávají vinotékám na půvabu. Od značky Vestfrost máme v nabídce také menší modely, a jsou to Vestfrost W 32, W 38 a W 45.
 

6 středně velkých a velkých vinoték pro profesionální uskladnění a prezentaci vína

Za trochu vyšší cenu dostanete nejen větší vinotéku, ale také pokročilé funkce a možnosti chlazení (např. čisticí uhlíkový filtr). Mnohé modely vinoték jsou k dostání v černém nebo stříbrném (nerezovém) provedení, spolehnout s emůžete na dokonalý vzhled, kvalitní zpracování a spolehlivé chlazení.

V multizónových vinotékách (Vestfrost W 155, W 185) můžete nastavit rozdílnou tepotu v horní a dolní části. Vinotéka Vestfrost VKG 570 nemá vnitřní prostor rozdělen, ale dvoje dvířka umožňují pohodlné a úsporné otevírání vinotéky.

 

NORDline WD dávkovač vína na jižní MoravěDávkovače vína NORDline WD

Automatické dávkovače na víno jsou skvělým pomocníkem do každého restauračního zařízení či baru. Účinně chladí víno i při vysoké okolní teplotě (až +32 °C).

Údržba je snadná a stejně tak obsluha a čepování vína. Můžete mít otevřeno hned několik lahví vína najednou a přitom nedochází k oxidaci vína. Téma těchto automatických dávkovačů jsme otevřeli v nedávno publikované novince: Automatické chladicí dávkovače vína NORDline WD

Popis těchto dávkovačů najdete taktéž ve výše zmíněném prospektu. Navzdory tomu, že jsme tyto pomocníky začlenili do našeho sortimentu teprve nedávno, už se nám množí velmi pozitivní ohlasy od zákazníků, kteří již začali dávkovače využívat.

Zpětná vazba ze salonu vín ve Valticích na jižní Moravě:

“Dávkovače vína jsou praktickou vychytávkou, kterou jistě ocení všichni prodejci vín, kteří dávají vína zákazníkům před samotným prodejem okoštovat. Navíc jsou lahve uvnitř krásně vidět a zákazník vidí hezky etiketu, díky čemuž si okamžitě spojí koštovaný vzorek s vinařstvím.”

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač