Klimatizace NORDline – vhodné pro astmatiky i alergiky

Klimatizace NORDline jsou vhodné pro astmatiky, alergiky, lidi s dýchacími obtížemi, s depresemi…

Díky zdravotnímu filtru „Cold Plasma Ion Generator“ je využití klimatizace NORDline zdraví prospěšné a vhodné pro chlazení i přitápění v místnostech, kde přebývají lidé se zdravotními obtížemi.

 

klimatizace_NORDline_Delfin_R32_370x278_acf_croppedKladně nabité ionty (kationty) i záporně nabité ionty (anionty) v ovzduší mají vliv na to, jak se cítíme.

Kationty spolu s volnými radikály způsobují oxidaci buněk celého těla. Lidský organismus pociťuje následky ve formě bolestí hlavy, únavy, závratí. V případě dlouhodobého setrvávání v oblasti, kde ve vzduchu převažují kladně nabité částice, můžeme dokonce hovořit i o riziku vzniku depresí, úzkosti, nevolnosti, zvýšení krevního tlaku aj.

Anionty - záporně nabité ionty (ty zdravé) se vyskytují ve velké míře např. v lesích a na horách, po bouřce, v prostředí s dostatečným množstvím zeleně, dostatek jejich také u moře. Příznivě ovlivňují lidský organismus a mají léčebné účinky.

 

Stres a civilizační ekosystém způsobují civilizační choroby

Existují teorie, že civilizační choroby (rakovina, hypertenze, cukrovka, psychické poruchy aj.) souvisí kromě městského životního stylu a stresu mimo jiné také s dlouhodobým působením „civilizačního ekosystému“, na který nebyl lidský organismus po tisíciletí zvyklý a jehož klima je na molekulární bázi změněno oproti tomu přírodnímu.

Teprve před pár desítkami let se lidé začali plně věnovat průmyslu, před tím jsme byli po tisíce let více méně v ryze přírodním prostředí. Lidé zatím nejsou jako živočišný druh plně navyklí na městský život. V měřítku lidské evoluce jsme teprve zlomek života v městské civilizaci a bude ještě dlouhou dobu trvat, než se zcela přizpůsobíme.

 

Cold_plasma_Ion_GeneratorIonizace vzduchu pomocí klimatizace

Ionizace vzduchu díky klimatizacím s Cold Plasma ION Generátorem pomáhá léčit alergie, astma i deprese a výborně se hodí nejen do domácností, ale také do nemocnic a všu de tam, kde chcete mít kvalitní prostředí.

 

 

Pár zajímavostí, které byste měli vědět:mobilni_aplikace_v_CZ_obr

  • optimální množství iontů je kolem 1 000 – 1 500 na cm3 vzduchu, ve městech je jich až desetkrát méně
  • domy z klasických stavebních materiálů (kámen, cihly či dřevo) díky své nízké vodivosti udržují přibližně stejný poměr iontů jako venku
  • vyšší koncentrace záporných iontů v ovzduší působí příznivě i na krevní oběh, jde o důležitou zbraň při boji s hypertenzí (vysokým krevním tlakem)
  • anionty se používaní i při sterilizaci prostředí v nemocnicích, eliminují totiž bakterie ve vzduchu a napomáhají zabraňování šíření nákazy
  • zajímáme se o zdraví klientů a také o jejich pohodlí – naše klimatizace NORDline mají možnost dálkového ovládání přes mobilní aplikaci v CZ jazyce

 

ZVAŽUJETE POŘÍZENÍ KLIMATIZACE? NAPIŠTE NÁM!

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač