Klimatizace NORDline umí i topit!

Věděli jste, že klimatizace NORDline mohou fungovat v režimu chlazení, ale také v režimu topení? Tato vlastnost je obzvláště v chladných měsících velmi cenná. Teplotní komfort tak máte doslova na dosah ruky v létě i v zimě.

Zatopte si v chladných měsících klimatizací NORDline

Nástěnné i stropní jednotky klimatizací NORDline umí chladit i přitápět. Stačí jen na dálkovém ovladači navolit vhodný režim a během chvilky dosáhnete požadované teploty. Režim vytápění oceníte především v chladných měsících a to nejen v domácnosti, ale také v objektech, ve kterých se zdržujete jen občas a které potřebujete tzv. temperovat. O tom, jak temperovat přes zimu chatu, dílnu nebo garáž, se dočtete více v našem článku "Jak vytopit chatu, aby zdi nebyly plesnivé a vymrzlé".

Velkou výhodou těchto zařízení je jejich energetická nenáročnost:

  • energetická třída vytápění: A+
  • energetická třída chlazení: A++

Klimatizace NORDline vhodné pro lepší zdraví

Klimatizace jsou výborným pomocníkem nejen pro udržení teplotního komfortu, ale také pro dosažení lepšího a kvalitnějšího vzduchu v místnosti. Díky zdravotnímu filtru "cold plasma ion generator" a filtru proti prachu se skvěle hodí do prostředí, ve kterém se pohybují lidé s dýchacími obtížemi (astma, alergie), do nemocnic a zdravotnických zařízení, do prostředí s dětmi.  Více informací v článku "NORDline - klimatizace pro zdraví". Zákazníci také oceňují tichý chod klimatizací NORDline a spánkový režim.

Jednotky klimatizací - nástěnné i stropní

Značka NORDline nabízí řešení pro malé i velké objekty. Co se klimatizací týče, můžete zvolit zapojení SPLIT nebo MULTISPLIT.

  • SPLIT: 1 venkovní jednotka + 1 vnitřní jednotka
  • MULTISPLIT: 1 venkovní jednotka + až 5 vnitřních jednotek (vhodné pro větší objekty, možnost kombinovat vnitřní jednotky nástěnné i stropní, s různými výkony)

Záleží jen na zákazníkovi, jestli preferuje mít klimatizaci instalovánu na stěně nebo v podhledu (stropní jednotky). Všechny jednotky, které jsou v současné době k dispozici, jsou bílé a obzvláště ty stropní krásně splynou s místností.

Stropní jednotky NORDline jsou dvojího typu:

  • čtyřcestná - tvar čtverce, vzduch proudí do čtyř stran
  • 360° - tvar kruhu, vzduch proudí do všech směrů

Do nedávna byly tyto stropní jednotky k dispozici pouze pro zapojení MULTISPLIT, ale nyní je nám potěšením oznámit, že je lze instalovat také do zapojení SPLIT, tedy 1 venkovní + 1 vnitřní jednotka, více v článku: "NOVINKA - stropní splitové klimatizace"

 

Pro více informací ohledně klimatizací NORDline včetně technických parametrů, přejděte do sekce

→ KLIMATIZACE

 

 

 

 

 

 

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač