JUKA Modena – oblíbené vybavení prodejen

Na konci minulého roku jsme realizovali prostřednictvím firmy ENERGOSTAR Tábor s.r.o. vybavení prodejny  Astra – Jednoty Sezimovo Ústí.
 

JUKA Modena W TL

Pro tuto prodejnu byly vybrány pultové chladicí vitríny JUKA Modena W TL – s čelním oblým sklem zvedacím s tlumiči. Toto provedení je praktičtější pro snadnější čištění vitríny a manipulaci s výrobky, proto se tento typ vitrín stal velmi oblíbeným doplňkem nejedné prodejny.
 

Ustavení do sestavy

Vitríny JUKA Modena mají ventilované chlazení, které zajišťuje rovnoměrnější distribuci chladu ve vitríně. Modely Modena jsou koncipovány tak, aby je bylo možné ustavit do sestavy a vytvořit tak dojem celistvého chladicího zařízení napříč celou prodejnou. Vše je krásně sladěno, a i když je pás mezi obsluhou a zákazníkem tvořen více vitrínami, na první pohled vše působí celistvě.
 

JUKA Modena & JUKA Magnum

Sestava chladicích vitrín je z větší části obslužná, pouze na středu byla použita samoobslužná verze pro prodej již zvážených balených výrobků. V levé části byla použita cukrářská vitrína JUKA Magnum ve stejném oranžovém provedení, které je charakteristické pro tuto prodejní síť. Všechny vitríny jsou propojeny na centrální chlazení umístěného mimo prodejní prostor.

Fotografie jsou foceny těsně po instalaci vitrín, takže se v nich ještě nezabydlelo zboží. Dnes už je ale prodejna plně v provozu a ve vitrínách JUKA se krásně vyjímají slané i sladké potraviny, které lákají zákazníky k nákupu.

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač