JUKA Malaga – nový distributor zmrzliny

Distributory zmrzliny, známy také pod názvem zmrzlinové vitríny nebo vitríny na zmrzlinu, jsou velmi rozmanitým zbožím. V závislosti na vlastnostech a parametrech je najdete za cenu několika desítek tisíc i za cenu 0,5 milionu korun.
 

JUKA Malaga - distributor zmrzliny


Distributory zmrzliny jsou speciální součástí kategorie chladicích vitrín a jsou na ně kladeny často velice specifické nároky. Pokud chcete upoutat zákazníka krásně naaranžovanými kopečky zmrzliny, potřebujete takový distributor zmrzliny, který zvládne udržet teplotu v celém vnitřním prostoru konstantní.

Pokud tuto funkci vaše zařízení dobře nezvládne, pak ve spodní části gastronádob začne zmrzlina často přimrzat a na povrchu naopak tát. Výsledkem není moc pěkný pohled a ještě horší je samotná práce se zmrzlinou, protože se špatně nabírá. Pro tyto účely se opravdu vyplatí investovat a pořídit si distributor zmrzliny s ventilovaným chlazením, s vyhříváním předních a bočních skel atd.

Značka JUKA a její distributor Malaga se staví k uchovávání i prezentaci zmrzliny jinak a nutno podotknout, že tento přístup sklízí u nás i ve světě velký úspěch.

 

JUKA Malaga – Praktický distributor zmrzliny v retro stylu

Distributor zmrzliny vitrina JUKA Malaga

Tato vitrína na zmrzlinu se svým provedením vrací několik desítek let v čase nazpět, ale má v sobě i kus moderní technologie. Výsledkem je zařízení, které je úsporné, spolehlivé a za příjemnou cenu.

  • moderní technologie
  • výkonné statické chlazení (kulaté gastronádoby – celé uvnitř distributoru)
  • úspora energie až 60 %
  • čerstvá zmrzlina po několik dní
  • distributor je vhodný k zabudování
  • 3 provedení
    (4, 6, 8 gastronádob)

 

JUKA Malaga na e-shopu

Koncept prodeje a uchovávání zmrzliny v uzavřených nádobách není žádnou novinkou. V minulosti se zmrzlina vyráběla právě do kulatých nádob a uchovávala se v mrazicím boxu s otvory na nabírání zmrzliny. Tento způsob prodeje má své výhody i nevýhody. Je však stále populárnější, obzvláště tam, kde není zmrzlina hlavním lákadlem a kde se vyplatí zabudovat distributor nenápadně do interiéru.

Zmrzlina je v distributoru Malaga uchována ve válcovitých gastronádobách, ty jsou úplně ponořeny do těla zařízení a zmrzlina vůbec nejde bez odklopení pokličky vidět. Velkou výhodou Malagy je až o 60% úspora energie.

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač