Chladicí skříň VESTFROST pro laboratorní účely

Chladničky s certifikací do nemocnic a laboratoří  splňují kvality nejvyšší úrovně. Jsme specialisté na chladicí, mrazicí a vytápěcí techniku, což potvrzuje i Hematologické oddělení v Laboratořích AGEL a.s. v Novém Jičíně. Zde jsme totiž dodali VESTFROST BBR 290, která slouží ke skladování krve a krevních derivátů.
 

Chladicí skříň VESTFROST BBR 290 –  “The Blood Bank Refrigerator”

BBR 290 je pro moderní medicínu jako stvořená. Hodí se do míst, kde na kvalitním provedení a spolehlivosti skutečně záleží.

Slouží k preciznímu skladování sáčků s krví, a proto jsou na ni kladeny ty nejvyšší nároky co se týče zachování konstantní teploty na každé polici.
 

VESTFROST krevní banka BBR290 lednička na krev


Aby nedošlo k nežádoucím chemickým reakcím, musí se krev skladovat při teplotě +4 °C. V případě, že se teplota vychýlí byť jen o 2 °C, je krev znehodnocena a k medicínskému využití se již nehodí.

A to je důvod, proč musí být chladicí zařízení, které slouží v nemocnici, schopno spolehlivě udržet nastavenou teplotu v jakémkoliv místě, na jakékoliv polici. Vyrobit  tak precizní zařízení není jednoduché, a aby chladicí skříň získala potřebnou certifikaci, musí být opravdu významné kvality.

Značka VESTFROST si dlouhodobě udržuje status výrobce vysoce kvalitních chladicích zařízení. Není se tedy čemu divit, že i když byla chladicí skříň BBR 290 podrobena validaci, bez zaváhání si ji do nemocnice v Novém Jičíně pořídili. Teplotní odchylka, kterou specialisté na různých policích naměřili, byla totiž maximálně jen 0,45 °C!

Pro moderní medicínu je zapotřebí moderního vybavení, a tím VESTFROST BBR 290 bezpochyby je…

 

Zboží bylo přidáno do porovnávače

Přidat další zboží Zobrazit porovnávač