NORDline AUS

Kvalitní klimatizační jednotky

Klimatizace NORDline, jejichž jsme dovozcem na český trh, jsou kvalitní a vysoce spolehlivá zařízení od renomovaného výrobce, které u nás můžete zakoupit za velmi výhodné ceny. Klimatizace z naší nabídky se skládají z tiché vnitřní jednotky s výparníkem, ventilátorem a řídící elektronikou a z venkovní jednotky s kompresorem, kondenzátorem a ventilátorem. Samozřejmostí je i dálkové ovládání a v ceně je i třímetrové propojovací potrubí.

Klimatizace pro malé i velké prostory

Nabízíme Vám klimatizace vhodné do menších i větších místností i do větších prostor. Naše klimatizace jsou tiché, spolehlivé a ekonomicky výhodné. V případě potřeby mohou fungovat i v režimu ohřevu. Pro zajištění tepelné pohody a ekonomického provozu nemovitosti vybírejte i z našich tepelných čerpadel a solárních kolektorů.

SPLITOVÉ INVERTOROVÉ KLIMATIZACE

Nový elegantní štíhlý model nástěnné klimatizace NORDline AUS je navržen pro současné moderní interiéry. Jednotky jsou vybaveny tepelným čerpadlem, které lze využívat až do venkovních teplot -15°C.

Klimatizace AUS splňují nařízení EU v oblasti ekodesignu ventilátoru (327/2011, směrnice 2009125ES).

Jednotky využívají invertorovou technologii, která spojuje plynulou regulaci výkonu kompresoru a energeticky úsporný provoz. Klasické klimatizace mají jednorychlostní kompresor s daným počtem otáček, a proto není možné měnit jejich okamžitý výkon. Aby bylo možné jejich odevzdávaný výkon regulovat, jednoduše cyklicky vypínají a zapínají kompresor. Klimatizační jednotky s invertorem (digitálním frekvenčním měničem) dokáží plynule regulovat otáčky kompresoru, a tím přispůsobit odevzdávaný výkon přístroje požadovaným podmínkám, což vede ke zvýšení výkonu a úsporám energie.

 

Spánkový režim

 

 

 

 

 

Spánková péče je přesná a inteligentní technologie pro kvalitní spánek. Jednotka nabízí několik uživatelských nastavení spánkového režimu – pro dospělé, děti a seniory. Se spánkovým režimem si může uživatel dopřát větší komfort pro odpočinek.

Hlučnost

Využitím kostrukce klimatizace a vhodným designem je dosaženo snížení hlučnosti motoru. Na základě použití vzácných kovů v magnetické části kompresoru mají vyšší efektivitu, nižší hlučnost a delší životnost, než klasicky používané materiály.

 

Parametry jednotek klimatizací NORDline AUS v PDF

 

Kompletní sortiment klimatizací AUS

najdete v našem e-shopu abcelektrodum.cz