Klimatizace

Klimatizace multisplit

Multisplitové klimatizace s DC invertorem jsou na trhu čerstvou novinkou a vyznačují se tím, že je možné na 1 venkovní jednotku napojit až 5 jednotek vnitřních. Kompresor se umístěn ve venkovní jednotce, a tak jsou všechny vnitřní jednotky krásně tiché a nebudou Vás rušit ani ve dne, ani v noci.

V naší nabídce naleznete u této novinky zatím 1 model – design Delfin.

Klimatizace Multisplit NORDline - design DelfinStropní i nástěnné vnitřní jednotky

Multisplitové zapojení klimatizačních jednotek se skvěle hodí do větších objektů. U vnitřních jednotek je jen na zákazníkovi, jestli dá přednost stropním jednotkám, nástěnným nebo jejich kombinaci. Stropní klimatizační jednotky se výborně hodí tam, kde jsou stropní podhledy.

Nástěnné (SMVH)  i stropní jednotky (SCVH) mají elegantní jednoduchý design, který lehce zapadne do jakéhokoliv interiéru. Venkovní jednotky (SUV) jsou odolné vůči nepřízni počasí a vyznačují se dlouhou životností. V případě potřeby mohou klimatizace fungovat i v režimu ohřevu, a to až do -15 °C.

Pro zajištění tepelné pohody a ekonomického provozu nemovitosti vybírejte i z našich tepelných čerpadelsolárních kolektorů.

 

Letáky ke klimatizacím (i k našemu dalšímu sortimentu) najdete na našem webu v sekci:

⌊↓ Ke stažení

Pro více informací o jednotkách multisplitových klimatizací NORDline pokračujte kliknutím na jeden z odkazů:

vnitřní jednotky         venkovní jednotky


  youtube_Nosreti_maly

Využijte naše krátká videa ke klimatizacím NORDline pro jejich prezentaci na Vašich webových stránkách a podpořte tak jejich prodej. Na našem youtube kanálu najdete i další videa, která se týkají našeho sortimentu.


blog icona

Přečtěte si náš článek na téma Klimatizace split a multisplit. Na našem blogu navíc najdete i další články týkající se našeho sortimentu, ať už jde o gastro zařízení, bílou techniku či vytápění a klimatizace.