Vytápění a klimatizace

V sekci vytápění a klimatizace najdete tepelná čerpadla, solární kolektoryklimatizace naší české značky NORDline.

Tepelná čerpadla a solární kolektory dokáží efektivně využít energii z přírodních zdrojů. Zboží necháváme vyrábět u předních výrobců, a tak přinášíme na český trh prvotřídní produkty v poměru cena / kvalita.

Technici společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. nebo naši smluvní partneři Vás navštíví a nabídnou nejoptimálnější způsob klimatizace (SPLIT, MULTISPLIT), vytápění a ohřevu TUV (teplé užitkové vody) ve Vašich firmách a domácnostech. Provedou montáž (primárního okruhu), zajistí spolehlivý chod nebo případnou rychlou opravu po celém území České republiky.

Kompletní nabídku tepelných čerpadel, klimatizací a solárních kolektorů včetně specifikací naleznete na www.abcelektrodum.cz

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vzduch - voda jsou úsporným a ekologickým vytápěním. Skvěle se hodí do novostaveb i starších zrekonstruovaných domů.

Více
Klimatizace

Klimatizace

Klimatizace jsou moderním pomocníkem do jakéhokoliv interiéru. Nastavte si teplotu podle svého gusta, v případě potřeby může klimatizace fungovat i v režimu topení.

Více
Solární kolektory

Solární kolektory

Získávání energie ze slunce má obrovský potenciál. Solární kolektory jsou energetickým řešením budoucnosti a skvělou investicí, která již za krátkou dobu nese ovoce.

Více

Dotace

Kotlíkové dotace.

Více

Objednávejte přímo v e-shopu