Gastro zařízení

NOSRETI velkoobchod s.r.o. patří k předním dodavatelům profesionálního gastro zařízení do všech typů stravovacích míst a provozů.

Na gastro zařízení se specializuje naše vlastní renomovaná značka NORDline, která zastupuje přední výrobce z celého světa. Jsme také dlouholetými dovozci kvalitních a prověřených značek, jako jsou Vestfrost, JUKA, Zoin, Polair nebo Byfal

V našem sortimentu najdete chladicí a mrazicí zařízení, prodejní vitríny, stavebnicové boxy i stolní zařízení.

Z širokého portfolia značek a produktů vybereme každému gastro provozu na míru to nejvhodnější a nákladově nejefektivnější řešení. Nabízíme nejen efektivní poměr ceny a kvality, ale také bezkonkurenční servis, záruku, péči o klienty a zkušenosti v oboru.

Chladicí zařízení

Chladicí zařízení

Nabízíme široký výběr chladicího zařízení pro jakýkoliv profesionální gastro provoz. Zvolte si řešení šité na míru, u nás najdete jedinečné produkty i spolehlivý servis.

Více
Mrazicí zařízení

Mrazicí zařízení

Extrémní variabilita mrazicích zařízení a jejich ověřená kvalita dělají ze společnosti NOSRETI předního specialistu v oboru na českém trhu.

Více
Prodejní vitríny

Prodejní vitríny

V nabídce máme opravdu velké množství prodejních vitrín. Poskládat si sestavu podle vlastního plánu a gusta tak pro Vás nebude problém.

Více
Stavebnicové boxy

Stavebnicové boxy

Stavebnicové boxy a miniboxy, nástěnné i stropní jednotky v naší nabídce jsou praktickým a víceúčelovým zařízením. Navíc se pyšní jednoduchou a rychlou montáží.

Více
Stolní zařízení

Stolní zařízení

Ať hledáte do Vašeho gastro provozu jakéhokoliv pomocníka, v naší nabídce stolních zařízení je z čeho vybírat. Kvalitní nerezový povrch a snadná údžba je samozřejmostí.

Více

Objednávejte přímo v e-shopu