Veletrhy za námi

V posledních dvou měsících jste měli možnost zavítat na řadu vletrhů, kde jsme společně s našimi partnery vystavovali chladicí gastro zařízení, nejmodernější tepelná čerpadla, klimatizace a solární kolektory značky NORDline.

27. 2. – 2. 3. 2018 se konal veletrh Aquatherm Praha 2018

Veletrh byl zaměřen na seznámení široké veřejnosti s množnostmi alternativního vytápění, chlazení a klimatizace budov. Zároveň jste se mohli dozvědět, jak snadno se zařízeními pracovat a monitorovat jejich funkce. Naši odborníci zde byli, aby Vám poradili, jak efektivně zužitkovat obnovitelné zdroje pomocí solárních panelů,  jak úsporněji vytápět Váš domov nebo ohřívat vodu. Na své si přišli jak firmy, tak běžní lidé, protože záběr těchto moderních zařízení zasahuje do všech oblastí běžného života.

 

 

 

27.2. – 2.3. 2018 Inteco Salima – mezinárodní veletrh gastronomie

DSC_0585

Další veletrh, na kterém jsme s našimi produkty nemohli chybět, se konal v moravské metropoli – v Brně. Na stánku NOSRETI velkoobchod s.r.o. jsme vystavovali nejnovější techniku našeho sortimentu, pro uchování potravin a nápojů. Společně s námi se zde prezentoval i náš obchodní partner firma MALÁČ s.r.o.

Objevili jsme se i na TOP GASTRO & HOTEL v Praze a na veletrhu Infotherma v Ostravě

Již 12. mezinárodní veletrh gastronomie a zařízení pro hotely se konal v Praze v Holešovicích 15. – 18. 2. 2018. Zde jsme vystavovali chladicí gastro zařízení značky NORDline na stánku našeho obchodního partnera TeS Chotěboř. ČTĚTE VÍCE

Ostravská Infotherma má také již svoji tradici