Veletrh FOR ARCH 2017

Veletrh FOR ARCH 2017 v Praze - Klimatizace, solární kolektory a tepelná čerpadla NORDlineNa konci září se v Praze koná již tradiční mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH (a technické fórum) a my tam samozřejmě budeme také.

FOR ARCH 19. – 23. 9. 2017

Letos bude slavit mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH své 28. narozeniny, a to ve známém veletržním areálu PVA Expo Praha.

Už samotný fakt, že se počet pomyslných svíček na dortu blíží ke třicítce, naznačuje, že jde o úspěšnou akci, která se každoročně těší velké návštěvnosti. Jde o největší stavební veletrh v České republice.

 

NOSRETI velkoobchod s.r.o. – vystavovatel

Každoročně můžete naše zboží i naše odborníky vidět na různých výstavách a veletrzích a FOR ARCH mezi ně patří také. Budeme rádi, když nás na našem prezentačním stánku navštívíte. Základnu budeme mít v hale 7 na stánku A10, kde se na Vás budeme těšit už od prvního dne veletrhu.

Je to ideální příležitost osobně se potkat s našimi obchodními zástupci i dalšími odborníky, kteří tepelným čerpadlům, solárním kolektorům i klimatizacím skutečně rozumí.

Na této akci budeme mít vystaveny produkty, které spadají do hlavní kategorie VYTÁPĚNÍ:

  • tepelná čerpadla (podkategorie 3.6.3. podle klasifikace FOR ARCH)
  • klimatizační zařízení (podkategorie 3.8.8. podle klasifikace FOR ARCH)

NOSRETI na veletrhzích a vystavách tepelne čerpadlo, klimatizace

 

Aktuality FOR ARCH – ročník 2017FOR ARCH 2017 v Praze - NOSRETI velkoobchod s.r.o. vytápění a klimatizace

  1. Oproti loňskému roku se veletrh lehce změní. Letos už nebude rozdělen podle oborů do souběžných veletrhů FOR STAV, FOR THERM, FOR WOOD a BAZÉNY, SAUNY & SPA, ale bude spojen do jednoho celku, který všechna dosavadní témata zastřeší pod jedním názvem.
  2. Návštěvníky čeká řada zajímavých soutěží a konferencí, jako např. velké finále o titul nejlepších řemeslníků roku.
  3. Druhý den konání veletrhu se uskuteční Technologické fórum 2017, které si klade za cíl vytvořit platformu pro dialog mezi státní správou a samosprávou na straně jedné a vystavovateli na veletrhu FOR ARCH a odbornou veřejností na straně druhé.
  4. Doprovodný program je letos také bohatý a najdete jej na ofociálních stránkách veletru www.forarch.cz