Veletrh FOR ARCH za námi!

Letošní veletrh FOR ARCH, který se konal ve dnech 19. – 23. 9. 2017, je úspěšně za námi a rádi bychom poděkovali všem účastníkům, kteří zavítali na náš stánek a také organizátorům za profesionální akci.

FOR ARCH 19. – 23. 9. 2017

Jak jsme předpokládali, letošní FOR ARCH, který slavil své 28. narozeniny, slavil také úspěch, co se týče návštěvnosti. Přesná čísla se k nám zatím nedostala, ale areál PVA Expo Praha rozhodně pocítil přítomnost velkého davu lidí, jak se pro největší stavební veletrh v ČR patří.

NOSRETI velkoobchod s.r.o. – vystavovatel

I na náš stánek A10 v hale 7 zavítalo velké množství návštěvníků a jsme rádi, že i naši obchodní partneři a přátelé přijali pozvání a měli jsme tak možnost osobně se setkat.

Na veletrhu FOR ARCH 2017 jsme měli vystaveny produkty, které spadají do hlavní kategorie VYTÁPĚNÍ:

  • tepelná čerpadla (podkategorie 3.6.3. podle klasifikace FOR ARCH)
  • klimatizační zařízení (podkategorie 3.8.8. podle klasifikace FOR ARCH)

Žhavým tématem, jak jsme předpokládali, byla 2. výzva kotlíkových dotací, v rámci které mohou lidé získat příspěvek na pořízení i našich tepelných čerpadel NORDline. Naši obchodní partneři z firmy ZELENÁ PRO DŮM.cz s.r.o., jejichž denním chlebem je právě zajišťování dotací, byli s námi na stánku a návštěvníci tak mohli prokonzultovat své konkrétní potřeby přímo s odborníky.

Díky tomu, že jsou naše tepelná čerpadla cenově dostupná a instalují je spolehlivé a námi certifikované firmy, zájem o tato zařízení stoupá. ZELENÁ PRO DŮM.cz s.r.o. je firma, se kterou máme dlouhodobé a výborné vztahy. Pokud uvažujete o pořízení nového zdroje vytápění a ohřevu TUV, rádi byste využili dotace, ale nebaví vás ta administrativa okolo, určitě se na nás obraťte. Tato firma už ušetřila více než 104 milionů Kč téměř 700 klientům, a to už jsou slušné reference.

kotlíkové dotacena tepelné čerpadlo NORDline 2. výtva

NORDline WWBC 9,5 H-B/P – dotační kód SVT 6965
NORDline WWBC 13,5 H-B-S – dotační kód SVT 6966
NORDline WWBC 19,5 H-B-S – dotační kód SVT 6967

 

 

—>>> Chci vědět víc o II. vlně kotlíkových dotací