Rozšířili jsme náš sortiment vinoték

Snažíme se pružně reagovat na potřeby našich obchodních partnerů, a tak jsme nedávno rozšířili naši nabídku vinoték o nové produkty.

male_vinoteky_nordline_nizkacena_370x278_acf_croppedVinotéky do domácnosti, restaurace či baru

 

S výborným poměrem cena a výkon dokáží námi dodávané vinotéky zajistit ideální prostředí pro skladování vína v domácnosti, restauraci či baru. Kapacita vinoték v naší nabídce je různá, najdete u nás vinotéky malé (NORDline WC 34 s kapacitou 34 lahví) i velké (Vestfrost W 185 s kapacitou 197 lahví ve verzi black a silver).

 

Vinotéky chápeme jako praktické i luxusní chladicí skříně, u kterých je důležité, aby ladiliy s charakterem interiéru, ať už pořizujete vinotéku do gastronomického provozu, do domácnosti nebo třeba někam na chatu.

 

Červené víno vyžaduje teplotu 15 až 18 °C, bílé a růžové 7 až 12 °C, perlivé 8 až 10 °C a pro šumivé víno je optimální 5 až 7 °C.
Milovníci vína jistě ocení možnosti různého nastavení teplot v jednotlivých částech našich vinoték. V nabídce máme totiž mnoho multizónových modelů, které bez obtíží uspokojí i náročnější povahy.

 

Vinotéky značky NORDline a Vestfrost – kvalita za rozumnou cenu

Značky NORDline i Vestfrost si již v oblasti chlazení vydobyly své dobré jméno a drží se vysokého snadardu zpracování i designu. Vinotéky jsou elegantní a velice spolehlivě chladí, navíc je hlučnost poměrně nízká. Vyberete si i v případě, že dáváte přednost kouřovým sklům, díky efektivnímu LED osvětlení budou vína ve vinotéce vypadat krásně.

Za opravdu skvělou cenu můžete pořídit především naše novinky – vinotéky NORDline WC 34, NORDline WC 52, NORDline WC 54 DUAL, NORDline WC 102 DUAL a NORDline RT 400L-2 Brown.

V sekci Katalog a produktové listy najdete ucelený prospekt ke všem našim vinotékám.

Nakoupit je samozřejmě můžete na našem e-shopu: www.abcelektrodum.cz/vinoteky.