Veletrh Infotherma 2018 v Ostravě

Zúčastnili jsme se 25. mezinárodní výstavy Infotherma 2018 konané ve dnech 22. – 25. ledna 2018 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

V rámci výstavy bylo předvedeno smysluplné využívání obnovitelných zdrojů, jak moderně a ekologicky vytápět Vaše příbytky a mnoho námětů, jak energii vyrábějí a skladují v jiných koutech světa.

Na stánku číslo 28 v pavilonu NA1 jsme přispěli mimo jiné informacemi o našich novinkách pro rok 2018, předvedli jsme tepelná čerpadla i klimatizace NORDline, nabídli veletržní slevy i odbornou radu.

Kolektiv NOSRETI velkoobchod s.r.o.

pozvanka_infotherma_nosreti_velkoobchod_2018_ostrava

Kotlíkové dotace teplná čerpadla NORDline Ostrava i celá Česká republika servis instalace investice nejlevnější cena

První vlaštovka z veletrhu:

“Každý rok nám na Infothermu v Ostravě nasněží alespoň pár cm sněhu a letos tomu není jinak. Je to vlastně docela příhodné, protože návštěvníci jsou díky cestě na výstaviště často trochu promrzlí a jdou se zahřát na veletrh, který se zabývá mimo jiné i vytápěním… Jsme rádi, že si ostravská Infotherma drží tak vysoký standard a že jsme i na jejím 25. výročí opět součástí této akce. Návštěvníci se tady určitě nudit nebudou. Kromě pestré škály vystavovtelů si organizátoři letos připravili také spoustu poutavých exponátů, které číhají na návštěvníky téměř na každém rohu. V kongresovém centru v horním patře výstaviště probíhají odborné přednášky a diskuse, i v přízemí hned u hlavního vstupu na veletrh je posluchárna, ve které se jistě dozvíte mnoho nových informací.”

Dan Limberk – produktový manažer (sortiment vytápění a klimatizace)

Stavte se za námi na stánek č. 28, naši specialisté na tepelná čerpadla, klimatizace a solární kolektory NORDline Vás jistě přivítají v úsměvem.


Jubilejní 25. ročník mezinárodní výstavy Infotherma konaný na výstavišti Černá louka v Ostravě je již minulostí. 25 400 návštěvníků shlédlo novinky, služby a náměty 342 domácích i zahraničních vystavovatelů. I my jsme Vám rádi představili naše tepelná čerpadla a klimatizace NORDline, vysvětlili jsme jaké jsou možnosti dotací.

Infotherma 2018 se zabývala různými tématy, např.:

  • Chytrá energie v domácnostech a chytrá energie pro firmy
  • Bezpečné, ekonomické a komfortní využití topidel na tuhá paliva
  • Nejnovější trendy ve vytápění, vzduchotechnice a domovních instalacích
  • Enviromentální aspekty energetického využití odpadů
  • Větrání s rekuperací tepla pro bytové domy a jejich rekonstrukce
  • Úsporné klimatizační jednotky s režimem vytápění
  • Nové trendy ve využití obnovitelných zdrojů pro napájení rodinného domu
  • Tepelná čerpadla, solární systémy a kotlíkové dotace
  • Efektivní instalace solárních termických systémů pro objekty občanské vybavenosti

Navíc bylo připraveno několik poradenských stánků, internetová soutěž o TOP výrobky vystavovatelů a zkrátka nepřišli ani žáci odborných škol, kteří soutěžili v technické dovednosti z oblasti TZB. Výstava se konala pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva životního prostředí a Hospodářeské komory České republiky.

Děkujeme za Vaši účast a již nyní se těšíme na další ročník vizí a novinek.

infotherma_ostrava_2018_stanek_NOSRETI_tepelna_cerpadla_a_klimatizace_a_solarni_kolektory_NORDline_web