Ostravský showroom v novém kabátě

Prodejna NOSRETI v Ostravě – Mariánských Horách, která slouží mimo jiné jako showroom produktů chladicí, mrazicí i vytápěcí techniky se dočkala proměny.

Moderní vybavení si zasluhuje také moderní prezentaci, a proto jsme se rozhodli zapracovat na stávajícím způsobu vystavení zboží. Nejen produkty NOSRETI velkoobchodu si zaslouží lepší prostředí, snažili jsme se vytvořit také příjemné pracovní prostředí pro naše odborníky.

Dříve jste po vstupu hlavními dveřmi zamířili do dveří na levé straně, prošli dlouhou místností, ve které byly naše produkty vystaveny především podél stěn, uprostřed byl ještě ostrůvek produktů s nižší výškou. Teprve na konci oné místnosti seděli naši pracovníci, kteří sice díky tehdejšímu uspořádání prodejny měli dobrý přehled o veškerém dění, ale nebyli řekněme zrovna po ruce.

Dnes je všechno jinak…

  Nový showroom v Ostravě - opening

Slavnostní otevření nového showroomu

Tento týden jsme oficiálně dokončili přestavbu interiéru, a tak bylo na čase rozhlásit do světa, že máme hotovo. Slavnostně jsme přestřihli rudou stuhu a vpustili obecenstvo na první průzkum nové prodejny. Pro pohodovou atmosféru jsme pro návštěvníky nachystali drobné občerstvení a nechybělo ani moravské víno z Vinařství Nosreti. Vůně kávy a čerstvě rozpečeného pečiva v naší rozpékací peci se linula až dozadu napříč celou uličkou až k expedici.

Stavte se za námi na dobrou kávu a nechte si představit našimi odborníky vystavené produkty.

Nový showroom v Ostravě - opening

 

Prodej & Servis & Expedice

Po vstupu hlavními dveřmi stanete před nepřehlédnutelným panelem, který Vás nasměruje na oddělení prodeje, servisu a k expedici. Všechna oddělení se nachází za dveřmi po levé straně, stejně jako tomu bylo v minulosti, ale s tím rozdílem, že navigace pokračuje i uvnitř a naše specialisty najdete téměř hned za dveřmi vpravo.

Stejně jako na tomto panelu jsme se i v showroomu drželi jednoduchých čistých linií a kombinace dřeva, bílé a tmavé barvy.

 

Nový showroom v Ostravě - opening

 

Přijďte se podívat na naše produkty hezky zblízka

Doby, kdy jsme se specializovali na bílou techniku do domácnosti, jsou ty tam. V současnosti náš sortiment tvoří především gastro zařízení do prfesionálních gastro provozů, jako jsou pekárny, cukrárny, restaurace aj. Máme v portfoliu také vybavení do prodejen, jednot či jídelen.  V novém showroomu máme kromě chladicích skříní nově vystaveny také vitríny obslužné i samoobslužné, distributory zmrzliny, vinotéky, nechybí ani chladicí vany na nápoje či rozpékací pec.

V novém showroomu máme samozřejmě vystaveny také tepelná čerpadla a klimatizace.

 

Nový showroom v Ostravě - opening

Expedice v zadní části showroomu

V rámci proměny interiéru showroomu jsme přestěhovali také naši expedici a tam, kde dříve sedávali pracovníci prodejny, úřadují nyní naši skladníci. Jejich zázemí jsme přesunuli z budovy G právě do této části (budova F), aby byla všechna kola mašinérie NOSRETI velkoobchodu pěkně pohromadě.

Pro zákazníky a partnery, kteří se potřebují dostat k naší expedici, jsme zřídili samostatný vchod přímo z areálu Nosreti. Stačí projít kolem vrátnice a obejít budovu po pravé straně.

Více o showroomu NOSRETI