NORDline na Colours of Ostrava 2018

Letošní ročník tradičního festivalu Colours of Ostrava je minulostí a naše produkty NORDline byly opět u toho.

Výkonné chladicí skříně NORDline opět na “Coloursech”!

Mezinárodní festival Colours of Ostrava každoročně láká do Ostravy desítky tisíc návštěvníků. Jako již tradičně, tak i letos jsme podpořili celou akci našimi produkty. Do areálu Dolní oblasti Vítkovic jsme opět zapůjčili několik chladicích skříní (UR 600 ST, UR 400 nebo UR 200), které dopomohly k hladkému průběhu celého festivalu.

Vzhledem k vysokým okolním teplotám a celkově “drsnějšímu” prostředí bylo třeba vybrat vhodné lednice, které budou v tomto prostředí spolehlivě chladit a které rovněž snesou větší nápor ze strany účastníků festivalu. Pořadatelé také velice ocenili možnost uzamčení těchto chladicích skříní.

NORDline – stále oblíbenější značka

Nezávisle na naší podpoře jste se na festivalu mohli setkat s produkty značky NORDline především v gastrozóně, kde bylo spoustu stánků vybaveno našimi chladicími skříněmi s prosklenými i plnými dveřmi. U rychlého občerstvení měla značka NORDline zastoupení především ve stolním varném zařízení, jako jsou fritézykontaktní grily či grilovací plotny.

Jsme velice rádi, že jsme mohli podpořit největší festival v České republice a věříme, že naše skvělá spolupráce bude pokračovat i v nadcházejících letech.